Bilezik Üretim ve Toptan Satışı
ÖZBAĞ Kuyumculuk olarak Bursa merkezindeki imalat atölyemizde, otantik değerlere bağlı kalarak oluşturduğumuz özgün ve modern tasarımlı ürünlerimizi İnegöl, Bursa Kapalıçarşı, Pendik, İzmir, Manisa, Sakarya, Kocaeli, Balıkesir ve Ankara Şubelerimiz aracılığıyla müşterilerimize ulaştırıyoruz.

ÖZBAĞ Kuyumculuk, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek güncel trendlere uygun yüksek kaliteli ürünler geliştirmektedir.Gerek AR-GE birimimizce tasarlanan, gerekse bağlantıda olduğumuz kuyumcu esnafının istekleriyle ortaya çıkardığımız ürünlerimizi ÖZBAĞ kalite ve güvencesiyle tercih edebilirsiniz.

Toptan Sarrafiye
ÖZBAĞ Kuyumculuk sipariş sistemi veya aşağıdaki diğer bağlantı yolları aracılığıyla yaptığınız toptan sarrafiye siparişleriniz ÖZBAĞ Kuyumculuk'un güvenilir ekibi aracılığıyla sizlere ulaştırılmaktadır.

Kurumsal müşterilerimize satışı yapılan Çeyrek, Yarım, Tam, Gremse, Ata, Ata Beşli vs tüm ürünlerimizi hızlı ve yaygın dağıtım ağımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kurumsal toptan sarrafiye satışlarımız hakkında detaylı bilgi veya uygun fiyat teklifi için kurumsal@ozbagkuyumculum.com mail adresinden ya da 0850 259 25 16 numaralı destek hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Döviz Alım-Satımı
ÖZBAĞ Kuyumculuk ve SULTAN Döviz websitelerimizin güncel döviz kurları ekranından döviz kuru canlı olarak takip edilebilmektedir.

Anlık verileri kolay ve hızlı şekilde okuyabileceğiniz güncel döviz kurları ekranından döviz alış ve satış fiyatlarını detaylı olarak görüntüleyebilir, anlık döviz kuru değişim oranlarını kolayca takip edebilirsiniz.

SULTAN Döviz şubelerimizde döviz alım satımı yapabilirsiniz.